mapa serwisu napisz do nas strona główna pobierz darmowy czytnik RSS nasze kanały RSS
Pow. Łobez Łobez Radowo Małe Resko Węgorzyno
Wpisz swój adres email.
dopisz
Zadaj pytanie Burmistrzowi
Samorząd Gminny
Urząd Miejski
NIE DAJCIE GNUŚNIEĆ UMYSŁOM
Jednostki organizacyjne
Spółka gminy
Oświata, kultura i sport
 
Czy korzystasz z komunikacji zbiorowej?
Tak, podróżuję do Szczecina
Tak, podróżuję do Nowogardu
Tak, podróżuję do Łobza
Tak, podróżuję do Stargardu Szczecińskiego
Tak, podróżuję do innej miejscowości
Nie, mam własny środek transportu
Nie, podróżuję „na stopa” ;)
Nie, nie korzystam
Zobacz wyniki | Głosuj
Archiwum »
Publikacja sondy: 8 Październik 2009


czwartek 18 kwietnia 2024imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
  Biuletyn Informacji Publicznej
   
Struktura organizacyjna
 

ADRES EMAIL

TELEFON

POK.

IMIĘ NAZWISKO

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

ops@dobragmina.pl

kubska@dobragmina.pl

k.drapikowska@dobragmina.pl

913914191

1

Małgorzata Kłos

Bożena Kuczałaj

Aneta Kubska

Janina  Guźniczak

913914528

 

Anna Kowalczyk

913914528

5

Jolanta Mikołowska

Krystyna Drapikowska

KASA

kasa@dobragmina.pl

913914528

4

Marta Mazurek

PRACE PUBLICZNE DODATKI MIESZKANIOWE

POMOC MATERIALNA DLA UCZNIÓW

m.skibiszewska@dobragmina.pl

913914528

3

Wiesława Marut

Mariola Skibiszewska

PODATKI, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

a.macelko@dobragmina.pl

a.buriak@dobragmina.pl

913914528

7

Agnieszka Macełko

Agnieszka Buriak

SEKRETARZ

sekretarz@dobragmina.pl

913914528

6

Dorota Kisiel

SEKRETARIAT

sekretariat@dobragmina.pl

913914528

8

Jolanta Kopacz

BURMISTRZ

burmistrz@dobragmina.pl

913914528

8

Barbara Wilczek

KSIĘGOWOŚĆ

b.kaczemba@dobragmina.pl

c.pleskacz@dobragmina.pl

b.wisniewska@dobragmina.pl

913914528

10

Bożena Kaczemba

Czesława Pleskacz

Barbara Wiśniewska

SKARBNIK

skarbnik@dobragmina.pl

913914528

9

Sławomir Brodniak

USC

usc@dobragmina.pl

913914433

12

Krystyna Kirejczyk

Barbara Masal

Beata Wojna

PROMOCJA, KULTURA, ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE, OBRONA CYWILNA

pik@dobragmina.pl

oc@dobragmina.pl

jarmark@dobragmina.pl

913914687

11

Mateusz Marszalec

Sebastian Czapiewski

GEODEZJA , GOSPODARKA NIERUCHOMOŚCIAMI, ROLNICTWO

s.wasilewicz@dobragmina.pl

elert@dobragmina.pl

913914528

15

Stanisław Wasilewicz

Maria Elert

BIURO RADY MIEJSKIEJ

radamiejska@dobragmina.pl

913914528

14

Barbara Ostrowska

OCHRONA ŚRODOWISKA, INWESTYCJE, GOSPODARKA KOMUNALNA I MIESZKANIOWA

a.witkowska@dobragmina.pl

k.kaczmarek@dobragmina.pl

s.kuran@dobragmina.pl

913914538

16

Agnieszka Witkowska

Krzysztof Kaczmarek

Sebastian Kuran

PUNKT DORACTWA ZWODR BARZKOWICE

 

913914528

16

Dawid Adamski

INFORMATYK

admin@dobragmina.pl

913914528

 

Dawid Mitłosz

BIBLIOTEKA

biblioteka@dobragmina.pl

0913914677

 

Małgorzata Cieślak

Wiesława Mielewczyk

SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBREJ

ul. Mieszczańska 2

szkoladobra@dobragmina.pl

sekretariatsp@dobragmina.pl

913914410

 

Barbara Borkowska

Ewa Dmochowska

GIMNAZJUM W DOBREJ

ul. Strażacka 1

gimnazjumdobra@dobragmina.pl

sekretariatgim@dobragmina.pl

913914414

 

Marzena Nowicka

Urszula Kołodziejczyk

SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJTASZYCACH

 szkolawojtaszyce@op.pl

913910527

 

Alicja Sokal

KSIĘGOWOŚĆ SZKÓŁ

ul. Mieszczańska 2

ksiegowoscszkola@dobragmina.pl

913914137

 

Zdzisława Madajczyk

Marzena Skorupska

ADMINISTRACJA MIENIA KOMUNALNEGO

ul.Traugutta 2

amk@dobragmina.pl

913914287

 

Marek Hatalski

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

ul. Wojska Polskiego 23

prezeszgk@dobragmina.pl

913914615

 

Krzysztof Wrzesień

Biuro Obsługi Klienta

zgk@dobragmina.pl

913916111

 

Alicja Wójcik

 
Pozostałe w dziale
 
Nieruchomości gminy Dobra do zbycia
Kontakt z Urzędem
Uchwały Rady Miejskiej
Wnioski i druki urzedowe
Czas pracy urzędu
 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
 
 
 
on line: 2 odwiedzin: 4125560
© Gmina Dobra. All rights reserved