mapa serwisu napisz do nas strona główna pobierz darmowy czytnik RSS nasze kanały RSS
Pow. Łobez Łobez Radowo Małe Resko Węgorzyno
Wpisz swój adres email.
dopisz
Zadaj pytanie Burmistrzowi
Samorząd Gminny
Urząd Miejski
NIE DAJCIE GNUŚNIEĆ UMYSŁOM
Jednostki organizacyjne
Spółka gminy
Oświata, kultura i sport
 
Czy korzystasz z komunikacji zbiorowej?
Tak, podróżuję do Szczecina
Tak, podróżuję do Nowogardu
Tak, podróżuję do Łobza
Tak, podróżuję do Stargardu Szczecińskiego
Tak, podróżuję do innej miejscowości
Nie, mam własny środek transportu
Nie, podróżuję „na stopa” ;)
Nie, nie korzystam
Zobacz wyniki | Głosuj
Archiwum »
Publikacja sondy: 8 Październik 2009


czwartek 18 kwietnia 2024imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
  Biuletyn Informacji Publicznej
   
Pracownicy
 

Urszula Kołodziejczyk - Koordynator projektu

Marzena Nowicka - asystent koordynatora w Gimnazjum w Dobrej

Dorota Grzywacz - asystent koordynatora w Szkole Podstawowej w Wojtaszycach

Sebastian Kuran - asystent koordynatora w Szkole Podstawowej w Dobrej

Sławomir Brodniak - nadzór nad czynnościami finansowo-księgowymi

Bożena Kaczemba - prowadzenie księgowości

 

Szkoła Podstawowa w Wojtaszycach:

 

ZADANIE 3 – Magdalena Durska - Zajęcia wyrównawcze „Mądra główka”  

ZADANIE 4 – Krystyna Gizewska - Zajęcia wyrównawcze „Zielone laboratorium”

ZADANIE 5 – Dorota Szymańska - Zajęcia wyrównawcze z języka obcego „Mały poliglota”

ZADANIE 6 – Lidia Garlińska - Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego „Mali bohaterowie – wielkie dzieła”

Wioletta Perek - pracownik techniczny

Gimnazjum w Dobrej:

 

ZADANIE 7 – Agnieszka Sosnowska „Cogito ergo sum”

ZADANIE 8 – Grażyna Motylińska „Od gazetki do gazety”

ZADANIE 9 – Renata Siegień „Gim – rozgłośnia”

ZADANIE 10 – Sebastian Czapiewski „Jestem przewodnikiem”

ZADANIE 11 – Anna Gizewska „Język obcy? Nic trudnego”

ZADANIE 12 – Iwona Koła „Zabawy z tańcem”

ZADANIE 13 – Monika Mijalska - Panele prozawdowowe

ZADANIE 14 – Małgorzata Podgórska „Pamiętaj chemiku młody”

Jerzy Plewiński - pracownik techniczny

Grażyna Iwan - pracownik techniczny

 

Szkoła Podstawowa w Dobrej:

 

ZADANIE  15 – Emilian Kamiński - „Zdrowy i sprawny”

ZADANIE  16 – Agnieszka Żywalewska - Wyrównawcze zajęcia z matematyki „Biegam, skaczę i rachuję”

ZADANIE  17 – Renata Reczuch - Warsztaty teatralne „Teatr mój widzę ogromny”

ZADANIE  18 – Romualda Piotrowicz - Zajęcia wyrównawcze „Jestem cząstką i przyjacielem przyrody”

ZADANIE  19 – Sylwia Kondratiuk - Wyrównawcze poszerzające wiedzę geograficzną „Mały podróżnik”

ZADANIE  20 –  Anna Witkowska - Zajęcia wyrównawcze „Język obcy bez barier”

ZADANIE  21 – Arkadiusz Siwiński - Zajęcia „Liga Mistrzów”

ZADANIE  22 – Marzena Howsa - Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne „Nie taki diabeł straszny”

Alicja Kowalska - pracownik techniczny

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
 
 
 
on line: 1 odwiedzin: 4125631
© Gmina Dobra. All rights reserved