mapa serwisu napisz do nas strona główna pobierz darmowy czytnik RSS nasze kanały RSS
Pow. Łobez Łobez Radowo Małe Resko Węgorzyno
Wpisz swój adres email.
dopisz
Zadaj pytanie Burmistrzowi
Samorząd Gminny
Urząd Miejski
NIE DAJCIE GNUŚNIEĆ UMYSŁOM
Jednostki organizacyjne
Spółka gminy
Oświata, kultura i sport
 
Czy korzystasz z komunikacji zbiorowej?
Tak, podróżuję do Szczecina
Tak, podróżuję do Nowogardu
Tak, podróżuję do Łobza
Tak, podróżuję do Stargardu Szczecińskiego
Tak, podróżuję do innej miejscowości
Nie, mam własny środek transportu
Nie, podróżuję „na stopa” ;)
Nie, nie korzystam
Zobacz wyniki | Głosuj
Archiwum »
Publikacja sondy: 8 Październik 2009


czwartek 18 kwietnia 2024imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
  Biuletyn Informacji Publicznej
   
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I OSIĄGNIĘCIA
 

Zajęcia pozalekcyjne funkcjonujące w Szkole Podstawowej w Dobrej

 Koła zainteresowań
 Liga Ochrony Przyrody/opiekun Anna Ussarz/
 Sklepik Uczniowski / opiekun Jolanta Rzepecka/
 Samorząd Uczniowski /opiekun Dorota Grzywacz/
 Uczniowski Klub Sportowy „ ARBOD’’/ prezes klubu Janusz Łukomski/
 Sekcje działające w klubie: lekka atletyka, unihokej, tenis stołowy, piłka ręczna
 Koło taneczne/ opiekun Dorota Grzywacz/
 Koło plastyczne/ opiekun Małgorzata Jońca/
 Koło żywego słowa/ opiekun Ewa Dmochowska/
 Koła przedmiotowe dla uczniów zdolnych
o Koło matematyczne/opiekun Anna Motyk/
o Koło języka angielskiego/ opiekun Jolanta Łukomska/
o Koło historyczne /opiekun Ewa Dmochowska/
 Koła przedmiotowe dla uczniów z potrzebami edukacyjnymi:
o Koło przyrodnicze / opiekun Anna Ussarz/
o Koło języka angielskiego / Jolanta Łukomska/
o Koło matematyczne/ opiekun Anna Motyk/
o Zajęcia dodatkowe przygotowujące uczniów klas szóstych do sprawdzianu
 Świetlica środowiskowa/ Opiekun Wioletta Augustyn, Dorota Grzywacz, Jolanta Rzepecka/

Najważniejsze osiągnięcia szkoły w latach 2005-2007

2005/2006
 I miejsce Malwiny Rusieckiej w Finałach Ogólnopolskich Czwartków L.A. w Warszawie/ rzut p. pal./, Zakwalifikowanie zawodniczki do reprezentacji Polski na mecz międzynarodowy i zwycięstwo w tych zawodach.
 VI miejsce Magdaleny Gromadzkiej w Finałach Ogólnopolskich Czwartków L.A. w Warszawie/ bieg na 600 m/
 Wyróżnienie w przeglądzie wojewódzkim Szkolnej Giełdy Turystycznej „Przygoda”
 Maksymalny wynik ze sprawdzianu/40 pkt./- Krystian Awgul

2006/2007
 III miejsce  w przeglądzie wojewódzkim Szkolnej Giełdy Turystycznej „Przygoda”,
 Wyróżnienie w przeglądzie ogólnopolskim
 40 miejsce szkoły we współzawodnictwie sportowym szkół województwa zachodniopomorskiego/ 2 w powiecie/
 Zdobycie przez uczniów szkoły mistrzostw powiatu w dyscyplinach sportu/ tenis stołowy chłopców, unihokej chłopców, piłka nożna chłopców, sztafetowe biegi przełajowe chłopców, drużynowy czwórbój lekkoatletyczny, indywidualny trójbój lekkoatletyczny
 I miejsce w Powiatowych finałach konkursu wiedzy„ Polacy na olimpijskich szlakach”

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
 
 
 
on line: 1 odwiedzin: 4125620
© Gmina Dobra. All rights reserved